Nowoczesny domek letniskowy freeDOM Twoje wartości

1.

Nowoczesny domek letniskowy freeDOM - Twoje wartości

Wybierając domek letniskowy bez pozwolenia freeDOM decydujesz się na wolność, bezpieczeństwo i ekologię. Twój domek rekreacyjny 35 m² będzie zdrowy, bezpieczny i energooszczędny.

about
1.

Brak ograniczeń – freeDOM
może zostać posadowiony niemal wszędzie, gdyż nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę.

Legalizacja naszego domku letniskowego bez pozwolenia odbywa się na zasadzie zgłoszenia budynku do urzędu wojewódzkiego lub starostwa powiatowego.

Działaj bez zbędnych formalności, gdyż domek letniskowy 35m² freeDOM nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Bądź wolny i nie ograniczaj się przepisami budowalnymi.

about
2 .

Bezpieczeństwo
konstrukcja freeDOM to dedykowane dla domów jednorodzinnych prefabrykowane elementy oparte o stelaż drewniany.

W przeciwieństwie do budynków holenderskich czy kontenerowych nasz domek rekreacyjny bez pozwolenia powstaje w oparciu o solidny stelaż z prefabrykatów drewnianych.

Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane drewno lite KVH klejone warstwowo, które nie podlega pęknięciom ani odkształceniom. Twój dom będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne, grzyby i insekty.

about
3.

Energooszczędność
przy zastosowaniu technologii dedykowanej dla domów całorocznych, niewielkim kosztem możemy utrzymać komfort cieplny i wykorzystywać budynek po sezonie, w chłodniejsze dni.

W procesie prefabrykacji elementów drewnianych oraz podczas montażu naszego domku letniskowego bez pozwolenia stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć koszty eksploatacji budynku. Dbaj o środowisko jednocześnie oszczędzając.

about
4.

Ekologia
do budowy i ocieplenia naszego domku letniskowego 35 m² używamy naturalnych materiałów budowlanych pochodzenia drewnianego.

Nowoczesny domek letniskowy freeDOM posiada izolację z ekologicznych włókien drzewnych firmy STEICO, która zostaje zaaplikowana metodą wdmuchiwana pod wysokim ciśnieniem, co gwarantuje jej stabilizację na lata.

Uzupełnieniem izolacji cieplnej są profesjonalne płyty FERMACELL złożone z gipsu i włókien celulozy. Ten innowacyjny, ekologiczny materiał zapewnia wysoką ochronę przeciwpożarową oraz izolację cieplną i akustyczną, a dodatkowo jest wytrzymały mechanicznie. Mieszkaj zdrowo i ekologicznie.

about
5.

Krótki czas budowy
średni czas budowy cechujący nasz domek rekreacyjny bez pozwolenia wynosi zaledwie od 6 do 8 tygodni.

Produkcja freeDOM odbywa się w naszej gdańskiej fabryce, gdzie z dokładnością do 1 mm. przygotowujemy wszystkie elementy prefabrykowane. Twój nowoczesny domek letniskowy będzie gotowy i dostarczony szybciej niż myślisz.

about
6.

Gotowe rozwiązanie
domek rekreacyjny 35 m² freeDOM jest gotowym produktem dostarczanym w systemie "zamawiasz i odbierasz".

Zapewniamy kompletną dokumentację projektową, która jest niezbędna do zalegalizowania budynku metodą zgłoszenia. W przypadku inwestycji deweloperskich służymy radą i pomagamy przy projektowaniu terenu. Otrzymasz swój domek letniskowy bez pozwolenia szybko i bez zbędnych formalności.